Redakcja

Redaktorzy

Poznaj nasze grono ekspertów z dziedziny stomatologii. Jesteśmy zespołem osób mocno zorientowanych na propagowanie zdrowego trybu dbania o zęby i jamę ustną. Chętnie dzielimy się wiedzą na temat szczoteczek elektrycznych i jesteśmy otwarci na Twój pomysł na nowy artykuł.

Anna Religa Stomatolog

Anna Religa

Jestem studentką 5 roku kierunku lekarsko-dentystycznego. Szczególnie interesuje mnie stomatologia dziecięca oraz protetyka, z którymi głównie wiążę swoją przyszłość. Uważam, że indywidualne podejście do pacjenta, gwarantuje sukces podczas leczenia. Czas wolny spędzam na pieszych, górskich wędrówkach oraz eksperymentach kulinarnych.

Dagmara Drzewiecka

Dagmara Drzewiecka

Absolwentka stomatologii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz pedagogiki na  Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo interesuję się stomatologią estetyczną, chirurgią oraz implantologią. W pracy staram się łączyć pasję do dydaktyki i podejście pedagogiczne do pacjentów z nowoczesną stomatologią. Wierzę, że wyedukowane społeczeństwo to zdrowsze społeczeństwo, dlatego chętnie piszę o stomatologicznych ciekawostkach, ale też problemach współczesnych pacjentów. Prywatnie jestem zapalona podróżniczka, fotografka i miłośniczka kryminałów.

ola banach stomatolog wrocław

Aleksandra Banach

Absolwentka stomatologii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Zawodowo związana ze stolicą Dolnego Śląska od momentu zakończenia studiów. Entuzjastka holistycznego podejścia w kwestiach związanych ze zdrowiem jamy ustnej. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i najbardziej wymagających pacjentów, czyli dzieci. W kręgu jej zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmuje endodoncja oraz leczenie zachowawcze z naciskiem na estetykę. Uparcie wierzy, że wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem a odpowiednie podejście, czas i uwaga poświęcona pacjentowi sprawi, że leczenie nawet najbardziej zestresowanego pacjenta będzie przebiegało w przyjemnej atmosferze. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Przyjmuje swoich pacjentów w sposób w jaki sama chciała by być przyjmowana. Prywatnie milosniczka kryminałów i górskich wspinaczek.

Chcesz dołączyć do redakcji?

Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego grona. Wymagamy znajomości języka polskiego oraz wiedzy z zakresu szczoteczek i stomatologii. Aby się z nami skontaktować proszę pisać na adres elektryczneszczoteczki@gmail.com albo skorzystać z formularza na naszej stronie kontaktowej.

język polski
%
Wiedza
%
Komunikatywność
%