Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowy uśmiech. Każdy z nas chciałby móc pochwalić się śnieżnobiałymi, zadbanymi zębami godnymi gwiazd z pierwszych stron kolorowych czasopism. Podstawą do osiągnięcia takiego efektu jest regularna oraz skrupulatna higiena i pielęgnacja jamy ustnej. Jej kluczowy element stanowi mycie uzębienia po każdym posiłku, korzystając przy tym z akcesoriów wysokiej klasy. Dokładnie takie są szczoteczki soniczne i elektryczne Oral-B.

Oral-B logo marki

Szczoteczki Soniczne Oral-B

Marka Oral-B posiada szczoteczki soniczne. Są to modele dedykowane osobom, które lubią ultralekkie szczoteczki. Seria Pulsonic posiada 2 tryby czyszczenia codzinnego i delikatnego. Każdy zestaw zawiera wymienne końcówki. W dodatku akumulator działa do 2 tygodni bez potrzeby ładowania.

Szczoteczki soniczne i elektryczne Oral-B – wygoda użytkowania i znakomite efekty


Szczoteczki soniczne Oral-B to jeden z wynalazków bazujących na nowoczesnej technologii, które cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem są wygodne i efektywne w użytkowaniu.

To konkretny rodzaj szczoteczek elektrycznych, które swoją skuteczność zawdzięczają specjalnej technologii polegającej na czyszczeniu uzębienia poprzez emitowanie fal dźwiękowych posiadających ściśle określoną częstotliwość. Ich wytwarzaniem zajmuje się specjalny generator, a ruch szczoteczki uaktywnia cząstki pasty do zębów i zabija bakterie zgromadzone w jamie ustnej.Istotną zaletą tych produktów jest umiejętność docierania do miejsc, które są trudno dostępne. Między innymi właśnie dzięki temu wspaniale sprawdzą się zwłaszcza u osób, które:

  • noszą aparat ortodontyczny,
  • cierpią na nadwrażliwość zębów,
  • zmagają się z przebarwieniami,
  • posiadają kamień nazębny.


Przy pomocy szczoteczki sonicznej szybko pozbędziemy się resztek pokarmu i szkodliwych drobnoustrojów, które mogą wywoływać między innymi próchnicę.


Dlaczego warto zainwestować w szczoteczki elektryczne Oral-B?


Szczoteczki elektryczne Oral-B to godne polecenia rozwiązanie, które świetnie zastąpi szczoteczki manualne. Są w stanie usunąć płytkę bakteryjną niemalże w stu procentach! Cechuje je imponująca dokładność, prosta i intuicyjna obsługa, wielofunkcyjny charakter oraz kilka niezwykle przydatnych opcji, takich jak między innymi inteligentne odliczanie czasu niezbędnego do prawidłowego umycia zębów. To znakomita inwestycja, nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, którym znacząco uprzyjemni codzienne dbanie o właściwy stan uzębienia.


Oral-B, czyli produkty najwyższej jakości dostępne na wyciągnięcie ręki


Zarówno szczoteczki soniczne, jak i elektryczne marki Oral-B to wysokiej klasy produkty, które posiadają znakomitą jakość i będą służyły swoim użytkownikom przez długi czas. W końcu za ich powstanie odpowiada renomowany amerykański producent wyrobów i akcesoriów do pielęgnacji i higieny jamy ustnej.


Oral-B jest uznaną marką prowadzącą działalność na globalną skalę, która ma godną podziwu tradycję. W swoim szerokim asortymencie posiada wiele rodzajów szczoteczek do zębów, specjalnych płynów oraz nici dentystycznych. Firma została bowiem założona już w 1950 roku i od tego czasu z wieloma sukcesami dba o właściwy stan jamy ustnej osób na całym świecie!


Szczoteczki Oral-B dla dzieci


Wypracowanie dobrych nawyków na wczesnym etapie życia dziecka jest niezwykle ważne. Wybór odpowiedniej szczoteczki do mycia zębów jest istotny dla zachowania prawidłowej higieny jamy ustnej u dzieci. Firma Oral-B oferuje szczoteczki elektryczne dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Szczoteczki o ciekawej kolorystyce z postaciami z bajek zachęcą najmłodszych do systematycznego mycia zębów, a codzienny rytuał stanie się zabawą. Elektryczne szczoteczki

Oral-B dla dzieci skutecznie czyszczą zęby i docierają do trudno dostępnych miejsc, eliminując bakterie odpowiedzialne za powstawanie próchnicy.


Rodzaje szczoteczek Oral-B


Oferta Oral-B obejmuje zarówno klasyczne szczoteczki elektryczne, jak i szczoteczki soniczne. Wszystkie szczoteczki elektryczne i soniczne Oral-B pozwolą na uzyskanie lepszych efektów czyszczenia w porównaniu do szczoteczek manualnych.


Lekka i smukła konstrukcja szczoteczek sonicznych Oral-B Pulsonic doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w podróży. Wszystkie modele szczoteczek posiadają mocny akumulator i 2-minutowy timer. Dostępność trzech modeli pozwoli na wybór szczoteczki dopasowanej do własnych potrzeb i preferencji. Oferta szczoteczek sonicznych Oral-B obejmuje:

  • Oral-B Pulsonic Slim 1000 – dwa tryby pracy (Clean, Sensitive), 27 000 wibracji na minutę,
  • Oral-B Pulsonic Slim One 2200 – dwa tryby pracy (Daily Clean, Polish), 31 000 ruchów na minutę, 2 końcówki i etui podróżne w zestawie,
  • Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200 – trzy tryby pracy (Sensitive, Daily Clean, Polish), 31 000 ruchów na minutę, 2 końcówki i etui podróżne w zestawie.


Końcówki do szczoteczek Oral-B


Wyprofilowane włosie zastosowane w końcówkach do szczoteczek Oral-B umożliwia skuteczne czyszczenie, nawet w trudno dostępnych miejscach. W ofercie Oral-B znajdziemy zarówno standardowe końcówki, jak i zaawansowane końcówki czyszczące o różnych funkcjach i właściwościach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.


Ofertę Oral-B poszerza dostępność końcówek z bajkowymi postaciami do szczoteczek dla dzieci oraz specjalnych końcówek do aparatów ortodontycznych.


Ceny szczoteczek Oral-B


Szczoteczki elektryczne i soniczne Oral-B dostępne są w różnych wariantach. Najbardziej podstawowe modele szczoteczek elektrycznych na baterie można kupić w niskiej cenie. Szczoteczki z zaawansowanymi funkcjami, różnymi trybami pracy to natomiast większy wydatek.

Cena poszczególnych modeli szczoteczek Oral-B uzależniona jest więc od właściwości produktu. Wydatek na zakup szczoteczki elektrycznej lub sonicznej może być spory, jednak wysokiej jakości produkt z pewnością sprosta oczekiwaniom każdej z grup konsumentów, a także zapewni ochronę jamy ustnej.


Jak wybrać szczoteczkę Oral-B dla siebie?


Poszczególne modele różnią się przede wszystkim ilością i rodzajem trybów pracy, mocą akumulatora, dodatkowymi funkcjami i akcesoriami w zestawie. Wybór szczoteczki powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji oraz budżetu przyszłego użytkownika. Dzięki bogatej ofercie szczoteczek elektrycznych i sonicznych Oral-B z pewnością znajdziesz produkt idealny dla siebie.