Szczoteczki Soniczne i Elektryczne Oral-B

Zobacz szczoteczki soniczne i elektryczne marki Oral-B. Jest to marka należąca do koncernu P&G. Oral-B cechuje się bardzo długą tradycycją w produkcji szczoteczek i dbaniu o higienę jamy ustnej.

Szczoteczki Soniczne Oral-B

Marka Oral-B posiada szczoteczki soniczne. Są to modele dedykowane osobom, które lubią ultralekkie szczoteczki. Seria Pulsonic posiada 2 tryby czyszczenia codzinnego i delikatnego. Każdy zestaw zawiera wymienne końcówki. W dodatku akumulator działa do 2 tygodni bez potrzeby ładowania.

Szczoteczki Elektryczne Oral-B

Bardzo ważną informacją dla szukających szczoteczki elektrycznej będzie informacja, że produkty marki Oral-B, według zapewnień producenta, usuwają do 100% płytki bakteryjnej. Natomiast pierwsze efekty użycia można już zauwać pierwszego dnia.

Część szczoteczek posiada czujnik siły nacisku, dzięki czemu możemy skutecznie chronić swoje dziąsła. Z kolei szczoteczka Genius X ma czujniki ruchu, które potrafią rozpoznać Twój styl i ruchy podczas szczotkowania oraz przekazać rekomendacje do aplikacji co zrobić, aby efekty były jeszcze lepsze.

Dowiedz się więcej na temat pielęgnacji swoich zębów, czytając nasze artykuły:

Kategorie

Cena

Typ szczoteczki

Kolor

Funkcje

Producent

Rodzaj ruchów

Sygnalizacja czasu mycia

Zasilanie

Prędkość maksymalna

Czujnik siły nacisku

Zobacz recenzje szczoteczek Oral-B z naszego katalogu