Szczoteczki Elektryczne Philips

Sprawdź szczoteczki elektryczne i soniczne marki Philips. Topowego producenta z branży AGD z bogatą tradycją. Na tej stronie znajdziesz szczoteczki soniczne, elektryczne i dziecięce. Philips słynie ze swoich innowacji, jedną z nich na pewno jest sonicare, czyli technologia szczoteczek sonicznych z potwierdzoną skutecznością badań klinicznych.

Szczoteczki tego holdenderskiego producenta zyskały ogromną popularność w ciągu ostatnich lat. Wiodącą kategorią są szczoteczki sonicze, które cechują się ogromną ilością drgań na minutę oraz zawierają charakterystyczne włókna dające jeszcze lepsze efekty czyszczenia.

Szczoteczki Philips Sonicare to nowoczesna technologia, która według badań klinicznych znacznie większa efektywnośćpielęgancji zębów. Aby przejrzeć wszystkie modele szczoteczek sonicznych kliknij tutaj: https://elektryczneszczoteczki.pl/szczoteczki/soniczne/

Szczoteczki elektryczne Philips dla dzieci

Producent Philips w swojej bogatej ofercie posiada również szczoteczki dla dzieci. Warto pamiętać, że szczoteczkę elektryczną można używać już od 3. roku życia.

Aby więcej dowiedzieć się na temat poprawnej pielęgnacji zębów u najmłodszych, warto zapoznać się z naszym artykułem: https://elektryczneszczoteczki.pl/higiena-jamy-ustnej-przedszkolaka/ .

Aby dowiedzieć się więcej na temat wyboru szczoteczki, polecamy zapoznać się z naszymi artykułami:

Kategorie

Cena

Typ szczoteczki

Kolor

Funkcje

Producent

Rodzaj ruchów

Sygnalizacja czasu mycia

Zasilanie

Prędkość maksymalna

Czujnik siły nacisku

Zobacz recenzje szczoteczek Philips z naszego katalogu