Tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o szczoteczkach sonicznych i elektrycznych Seysso. Jest to stosunkowo młoda marka, która powstała w 2015 roku, aby pomóc ludziom w pielęgnacji zdrowego uśmiechu.

logo seysso
logo Seysso

Szczoteczki soniczne Seysso

Oferta marki Seysso to gównie szczoteczki, które powstają po to, aby zrealizować potreby jak najszerszego grona klientów końcowych. Dlatego w ofercie producenta możemy znależć szczoteczki manualne, ale również elektryczne. Z tego grona warto nadmienić, że posiadają szczoteczki soniczne, które są w gronie z największą ilością drgań na minutę. Jest ich nawet ponad 90 tysięcy drgań na minutę. Daje to nie tylko bardzo krótki czas mycia, ale także efektywne mycie zębów i ich zakątków.

Inne funkcje szczoteczek Seysso

Warto nadmienić, że szczoteczki elektryczne SEYSSO dają możliwość dostosowania programu szczotkowania w zależności od trybu mycia. Oprócz trybu standardowego, można skorzystać również z opcji przywracającej naturalną biel, polerującej. Dostępne są również funkcje dostosowane dla osób z nadwrażliwością zębów czy tryb masażu dziąseł.

Marka Seysso cechuje się niezwykłą dbałością o swoje produkty. Sprawdź dostępne modele: https://elektryczneszczoteczki.pl/katalog/?fwp_producent_szczoteczki=seysso

Jak wybrać szczoteczkę Seysso dla siebie

Masz problem z doborem szczoteczki dla siebie? Zachęcamy do zapoznania się z następującymi treściami: