Smilesonic to marka szczoteczek elektrycznych pochodząca z Londynu. Aby produkty były najwyższej jakości, produktowane są w porozumieniu ze światowej klasy stomatologami.

Nic tak pięknie nie zdobi człowieka, jak jego uśmiech. I nic tak bardzo nie odbiera uroku, jak jego brak. Jednak za ponurą miną nie zawsze kryje się zły humor. Czasami po prostu towarzyszy nam wstydliwy problem z higieną jamy ustnej. Kawa, herbata, wino… to wszystko smakuje, ale podstępnie powoduje odbarwienia na powierzchni szkliwa. Jak się przed tym bronić? Sprawdź szczoteczki elektryczne Smilesonic.

logo marki Smilesonic
Logo marki Smilesonic

Szczoteczki Soniczne Smilesonic

Misją marki Smilesonic jest dbanie o higienę jamy ustnej klientów i zapewnianie im lśniących oraz w pełni zdrowych zębów. Aby to uczynić, dokładają pełnego wysiłku w rozwoju produktów.

Jaka szczoteczka czyści zęby najlepiej? Szczoteczka soniczna Smilesonic


Szczoteczki soniczne to nowa wersja szczoteczek elektrycznych. Ich przewagą jest generowanie fal dźwiękowych o określonym natężeniu, które skutecznie usuwają osad, resztki jedzenia i kamień nazębny.


Nie zapominaj też o paście. W gorączkowych poszukiwaniach past wybielających, płynów do płukania ust i w ostateczności zabiegów dentystycznych, zapominamy, że najważniejsza jest jednak szczoteczka do zębów. Zanim wybierzesz którąś ze sklepowej półki, pomyśl, czy nie lepiej zainwestować w taką, która rozjaśni Twój uśmiech. Takie połączenie sprawi, że Twoje zęby będą zdrowe i piękne przez wiele lat.


Jak działają szczoteczki soniczne Smilesonic?


Sekret działania szczoteczek sonicznych najlepiej opisuje zjawisko kawitacji. Kawitacja to proces oczyszczania za pomocą fali dźwiękowej i cieczy, która powstaje z połączenia śliny i pasty do zębów. Wytworzone w ten sposób mikro-bąbelki, uaktywniane ruchem szczoteczki (minimum 30 000 drgań na minutę), skutecznie czyszczą nawet najtrudniejsze przebarwienia. Zęby stają się wyraźnie bielsze już po kilku użyciach.


Szczoteczki elektryczne Smilesonic. Twój prywatny stomatolog


Codzienna higiena jamy ustnej wydaje się czynnością prozaiczną, jednak skutki jej zaniedbania często kończą się w gabinecie dentysty. Możesz temu zapobiec wybierając szczoteczkę soniczną marki Smilesonic. Dzięki niej na półce w łazience będziesz mieć prywatnego stomatologa, który zadba o Twój uśmiech każdego dnia.


Co wyróżnia markę Smilesonic?


nowoczesny design i optymalny kształt szczoteczki,

  • najwyższa prędkość drgań,
  • możliwość wyborów trybu pracy i funkcjonalności szczoteczki (czyszczenie, polerowanie, wybielanie),
  • wymienne końcówki o zróżnicowanym działaniu, długości i miękkości włosia,
  • łatwość użycia: obsługa szczoteczki odbywa się za pomocą jednego przycisku.


Cztery wyjątkowe linie szczoteczek elektrycznych Smilesonic


Cztery wyjątkowe linie technologiczne zapewniają wysoką skuteczność działania i kompleksową ochronę jamy ustnej:


Smilesonic EX posiada pięć trybów pracy (m.in. clean, sensitive, white) i cztery wymienne końcówki dopasowane do drgań w wybranym trybie i wrażliwości zębów (do 96 000 ruchów na minutę).


Smilesonic GO z trybem wybielania, czyszczenia i delikatnego mycia. Po każdym użyciu zapamiętuje wybrany program i uruchamia go przy ponownym włączeniu.


Smilesonic KIDS to propozycja dla najmłodszych. Kolorowy design, miękkie włosie i czasomierz zamienią mycie zębów w fajną zabawę i przyzwyczają dziecko do dbania o ząbki już od najmłodszych lat. Szczoteczka jest bezpieczna w użyciu – bez obaw mogą z niej korzystać szkraby od 3. roku życia.


Smilesonic UP to aż dziewięć różnych kombinacji czyszczenia, dzięki czemu jeszcze łatwiej dostosować mycie zębów do własnych potrzeb: oprócz trybu pracy, dodatkowym przyciskiem można kontrolować ruchy główki czyszczącej.
Każdy model wyposażony jest w wydajną ładowarkę litową, która pozwala na pracę szczoteczki nawet do dwóch miesięcy! Jej naładowanie zajmuje tylko 6 godzin.


Wyposażenie obejmuje także eleganckie etui, które zapewnia higieniczne przechowywanie szczoteczek i przydaje się podczas podróży. Wybierz szczoteczkę soniczną Smilesonic i pozwól zadbać o swój piękny uśmiech


Zalety szczoteczek Smilesonic


Szczoteczki soniczne Smilesonic to zaawansowane technologicznie urządzenia, które cechuje wysoka jakość, niezawodność, funkcjonalność oraz bogate wyposażenie. Szczoteczki są proste w obsłudze, dlatego bez problemu mogą ich używać nawet najmłodsi użytkownicy. Zostały wyposażone w pięć trybów pracy i wytrzymałą baterię. W zestawie ze szczoteczką otrzymujemy od dwóch do czterech wymiennych końcówek oraz solidne etui i ładowarkę indukcyjną.


Wymienne końcówki o różnym kształcie i rodzaju włosia pozwolą na idealne dopasowanie do zębów i dziąseł użytkownika. W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać spośród specjalistycznych końcówek o różnych funkcjach, takich jak Smilesonic DailyCare, SensiTouch, ShinyWhite czy OrthoClean.

Szczoteczki soniczne Smilesonic służą kompleksowemu oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych, usuwając osad skuteczniej od innych produktów elektrycznych dostępnych na rynku. Firma Smilesonic jest liderem w produkcji urządzeń umożliwiających zaawansowane oczyszczanie jamy ustnej. Prędkość nawet 96 000 drgań na minutę zapewnia skuteczność, a pięć trybów pracy do wyboru doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb.W zależności od wybranego modelu użytkownik ma do dyspozycji następujące programy pracy:

  • Clean – standardowy tryb służący codziennej higienie jamy ustnej,
  • Sensitive – delikatny program przeznaczony dla posiadaczy wrażliwych zębów i dziąseł,
  • Massage – tryb umożliwiający masaż dziąseł podczas oczyszczania jamy ustnej,
  • White – program wybielający,
  • Polish – tryb służący wygładzaniu i polerowaniu powierzchni szkliwa.


To doskonały produkt dla całej rodziny. Dzięki możliwości regulacji intensywności szczotkowania bez problemu znajdziemy odpowiedni, delikatny tryb pracy dla dzieci, zapewniający bezpieczną i efektywną pielęgnację jamy ustnej oraz programy o większej intensywności dla dorosłych.


Ceny szczoteczek Smilesonic


Szczoteczki soniczne Smilesonic to zaawansowane technologicznie urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny. Atrakcyjna, niska cena wymiennych końcówek to kolejny plus w użytkowaniu szczoteczek Smilesonic.


Szczoteczki Smilesonic – opinie


Wybór szczoteczki Smilesonic pozwala na zakup zaawansowanego urządzenia z pięcioma trybami pracy, prostym interfejsem, dodatkowymi kocówkami w zestawie i w bardzo przystępnej cenie. Szczoteczki soniczne Smilesonic cieszą się doskonałymi recenzjami wśród ekspertów i konsumentów. To uniwersalne i efektywne urządzenia zapewniające pielęgnację jamy ustnej na najwyższym poziomie. Zachwycają nie tylko wysoką skutecznością czyszczenia ale także innowacyjnym, eleganckim designem. Urządzenia wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału i doskonale leżą w dłoni. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie estetykę i funkcjonalność.