Szczoteczki Xiaomi

Szukasz tanich i efektywnych szczoteczek? W takim razie Szczoteczki Xiaomi to wybór dopasowany dla Ciebie. Jest to domowy producent na świecie, którego produkty pochodzą prosto z Chin. Marka Xiaomi tworzy także telefony, wagi kuchenne, głośniki, czy deskorolki.

Marka Xiaomi została stworzona 6 kwietnia w 2010 roku. Warto dodać, że firma zaczeła od tworzenia smartfonów, wzorując się na marce Apple. Co potwierdza też prezes Xiaomi mocno stylizując się na Stevie Jobsie.

Na tej stronie znajdziesz szczoteczki soniczne, elektryczne i dziecięce. Xiaomi posiadające nawet własne dedykowane aplikacje pod Android jak IOS.

Produkty tego chińskiego giganta zyskały w ostatnich latach wielką popularność nie tylko w Polsce, ale i również na świecie. Wiodącą kategorią są szczoteczki sonicze, które cechują się ogromną ilością drgań na minutę oraz zawierają charakterystyczne włókna dające jeszcze lepsze efekty czyszczenia.

Szczoteczki elektryczne Xiaomi dla dzieci

Marka Xiaomi w swoim rozmaitym portfolio ma także szczoteczki dla dzieci. Warto pamiętać, że szczoteczkę elektryczną można używać już od 3. roku życia.

Aby więcej dowiedzieć się na temat poprawnej pielęgnacji zębów u najmłodszych, warto zapoznać się z naszym artykułem: https://elektryczneszczoteczki.pl/higiena-jamy-ustnej-dzieci/

Szczoteczki elektrycznych innych marek

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat innych firm? Poniżej znajdziesz odnośniki:

Kategorie

Cena

Typ szczoteczki

Kolor

Funkcje

Producent

Rodzaj ruchów

Sygnalizacja czasu mycia

Zasilanie

Prędkość maksymalna

Czujnik siły nacisku