Kategoria: Szczoteczki Dziecięce

Szukasz szczoteczki elektrycznej dla dziecka? Ta kategoria jest zdecydowanie dla Ciebie. Możesz tu wybrać spośród wielu marek takich jak Xiaomi, Panasonic, Seysso, Oral-B czy Philips.

Szczoteczkę dla dziecka trzeba wybrać rozważnie i warto dowiedzieć się więcej kiedy warto zainwestować w nią pierwszy raz oraz na co zwracać uwagę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na tematy dotyczące dzieci, rekomendujemy zapoznanie się z artykułami naszych ekspertów.

Chcesz zobaczyć listę najpopularniejszych szczoteczek dla dzieci? Zobacz nasz ranking szczoteczek elektrycznych dla dzieci, w którym znajdziesz nasze rekomendacje!

Kategoria

Wyszukaj
Typ
Czujnik siły nacisku
Funkcje
Prędkość maksymalna
Producent
Rodzaj ruchów
Kolor szczoteczki
Zasilanie szczoteczki
Sygnalizacja czasu mycia
Oceny użytkowników
Cena
Oral-B Stages Power

Oral-B Stages Power Mickey

Ocena:
Cena: 112.99 
Zobacz więcej...

Sonicare For Kids HX6311/07 Philips

Ocena:
Cena: 148.00 
Zobacz więcej...

Sprawdź Kilkadziesiąt szczoteczek elektrycznych dla dzieci dostępnych na elektryczneszczoteczki.pl.

Jest to nowa strona zawierająca mnóstwo informacji o szczoteczkach elektrycznych, które są rekomendowane do użytku przez najmłodszych członków naszej rodziny. Można tu sprawdzić kilkaset róznych modeli w kolorze czarnym, zielonym, białym, czerwonym, niebieskim.

Są dostępne tu modele wszystkich marek obecnie oferowanych w Polsce producentów szczoteczek elektrycznych: Philips, Oral-B, Seysso, Panasonic, Xiaomi, Oromed, Smilesonic, Tessa, AEG, Brushbab, Kidsonic.

Można wybierać szczoteczkę na przykład po ilościach drgań na minutę: od 7600 drgań do 96 000 drgań. Część ze szczoteczek posiada niezwykle przydatną funkcję, jaką jest czujnik siły nacisku. Dzięki niemu otrzymuje się informację jak odpowiednio przykładać szczoteczkę do zębów.

Warto sprawdzić przed zakupem jaki rodzaj ruchów posiada szczoteczka elektryczna, bo w tej chwili są następujące: pulsacyjne, rotacyjne, soniczne, oscylacyjne, ultradźwiękowe. Aby odpowiednio długo myć zęby trzeba panować nad czasem.  Tu z pomocą przychodzi niesamowicie praktyczna funkcja sygnalizacja czasu mycia zębów, która jest dostępna jedynie w części szczoteczek elektrycznych.

Ostatnim istotnym kryterium wyboru powinna być metoda zasilania szczoteczki elektrycznej. Tu do wyboru mamy zasilanie bateryjne, akumulatorowe, lub akumulatorowo-sieciowe.