Kategorie

Cena

Typ szczoteczki

Kolor

Funkcje

Producent

Rodzaj ruchów

Sygnalizacja czasu mycia

Zasilanie

Prędkość maksymalna

Czujnik siły nacisku

Szczoteczki Elektryczne

Witamy na stronie kategorii Szczoteczki Elektryczne. Poznasz tu wiele modeli i porównasz je ze sobą. Szczoteczki elektryczne to niezwykle ważny atrybut zdrowia w dzisiejszych czasach. Istotny oprócz modelu szczoteczki jest oczywiście sposób w jaki się ją używa. Po pierwsze warto pamiętać o wymianie końcówek w odpowiednim czasie, a drugie, aby tą szczoteczką wykonywać odpowiednie ruchy.

Szczoteczki elektryczne mają wiele przewag nad manualnymi. Przede wszystkim większość modeli posiada drgania dzięki czemu już dokładnie możemy dbać o jamę ustną. Kolejnym pozytywem u większości modeli jest posiadanie czujnika siły nacisku. Ten niezwykły gadżet wskazuje nam z jaką silą mamy przykładać szczoteczkę do naszych zębów. Następną zaletę należy wymienić bardzo przydatną funkcję jaką jest czasomierz. Dzięki niemu wiemy dokładnie jak długo mamy czyścić nasze uzębienie.

Warto nadmienić, że szczoteczki możemy podzielić na cztery rodzaje ruchów: rotacyjne, pulsacyjne, oscylacyjne oraz soniczne. O tym, jaką należy szczoteczkę wybrać dla siebie, polecam przeczytać artykuły dostępne na naszym blogu.

Filtruj szczoteczki

Kategorie

Cena

Typ szczoteczki

Kolor

Funkcje

Producent

Rodzaj ruchów

Sygnalizacja czasu mycia

Zasilanie

Prędkość maksymalna

Czujnik siły nacisku

Zależy Ci na zdrowiu Twoich zębów i pięknym uśmiechu? Świetnie trafiłeś! Kategoria szczoteczek elektrycznych będzie dla Ciebie odpowiednia. Na tej stronie znajdziesz szczoteczki Philips, szczoteczki Oral-B, szczoteczki Seysso, Panasonic, czy Xiaomi.

Szczoteczki elektryczne są rekomendowane już nawet dla dzieci od 3. roku życia. Z badań wynika, że myją dokładniej i dzięki temu są skuteczniejsze. Jaką chcesz wybrać szczoteczkę elektryczną? Zapoznaj się z naszymi artykułami na ten temat. Wybierając szczoteczkę zwróć uwagę na to dla kogo ma być ona przeznaczona, jakie ma mieć funkcje, czy kolor.