Kategorie

Cena

Typ szczoteczki

Kolor

Funkcje

Producent

Rodzaj ruchów

Sygnalizacja czasu mycia

Zasilanie

Prędkość maksymalna

Czujnik siły nacisku

Szczoteczki Elektryczne

Witamy na stronie kategorii Szczoteczki Elektryczne. Poznasz tu wiele modeli i porównasz je ze sobą. Szczoteczki elektryczne to niezwykle ważny atrybut zdrowia w dzisiejszych czasach. Istotny oprócz modelu szczoteczki jest oczywiście sposób w jaki się ją używa. Po pierwsze warto pamiętać o wymianie końcówek w odpowiednim czasie, a drugie, aby tą szczoteczką wykonywać odpowiednie ruchy.

Szczoteczki elektryczne mają wiele przewag nad manualnymi. Przede wszystkim większość modeli posiada drgania dzięki czemu już dokładnie możemy dbać o jamę ustną. Kolejnym pozytywem u większości modeli jest posiadanie czujnika siły nacisku. Ten niezwykły gadżet wskazuje nam z jaką silą mamy przykładać szczoteczkę do naszych zębów. Następną zaletę należy wymienić bardzo przydatną funkcję jaką jest czasomierz. Dzięki niemu wiemy dokładnie jak długo mamy czyścić nasze uzębienie.

Warto nadmienić, że szczoteczki możemy podzielić na cztery rodzaje ruchów: rotacyjne, pulsacyjne, oscylacyjne oraz soniczne. O tym, jaką należy szczoteczkę wybrać dla siebie, polecam przeczytać artykuły dostępne na naszym blogu.

Filtruj szczoteczki

Kategorie

Cena

Typ szczoteczki

Kolor

Funkcje

Producent

Rodzaj ruchów

Sygnalizacja czasu mycia

Zasilanie

Prędkość maksymalna

Czujnik siły nacisku

Zależy Ci na zdrowiu Twoich zębów i pięknym uśmiechu? Świetnie trafiłeś! Kategoria szczoteczek elektrycznych będzie dla Ciebie odpowiednia. Na tej stronie znajdziesz szczoteczki Philips, szczoteczki Oral-B, szczoteczki Seysso, Panasonic, czy Xiaomi.

Szczoteczki elektryczne są rekomendowane już nawet dla dzieci od 3. roku życia. Z badań wynika, że myją dokładniej i dzięki temu są skuteczniejsze. Jaką chcesz wybrać szczoteczkę elektryczną? Zapoznaj się z naszymi artykułami na ten temat. Wybierając szczoteczkę zwróć uwagę na to dla kogo ma być ona przeznaczona, jakie ma mieć funkcje, czy kolor.

 

Szczoteczki elektryczne ranking Kwiecień 2021

 

Dbanie o higienę jamy ustnej ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia, ale przede wszystkim dla zdrowia naszych zębów. Piękny uśmiech jest jedną z rzeczy, która powoduje jak odbierają nas inni. Dlatego tak warto pamiętać, że regularne mycie zębów jest najlepszym sposobem do utrzymania zdrowych zębów. Dzisiaj prezentujemy najlepsze szczoteczki elektryczne.

 

Najważniejszą cechą, która charakteryzuje szczoteczki elektryczne jest ich rodzaj oraz częstotliwość obrotów. Szczoteczki elektryczne wykorzystują ruchy oscylacyjno-rotacyjne, które pozwalają nam pozbyć się z zębów i dziąseł płytki bakteryjnej.

 

Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które często muszą się zmagać z stanami zapalnymi lub krwawiącymi dziąsłami. Pamiętajmy również, aby szczoteczka elektryczka, którą zdecydujemy się kupić posiadała większą częstotliwość obrotów, co pozwala na jakość naszego szczotkowania. Dodatkowo warto zwracać uwagę na to ile wynosi czas pracy szczoteczki elektrycznej. Do wyboru mamy zarówno modele na baterie jak i akumulatory.

 

Stomatolodzy zalecają myć zęby co najmniej dwa razy dziennie. Niestety nie wszyscy wiemy, jak ważne jest znalezienie najlepszej szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów i jej włosie powinno stykać się z zębami w pobliżu dziąseł, w taki sposób, aby osad został usunięty z powierzchni zęba. Szczoteczka do zębów powinna być zmieniana przynajmniej co trzy miesiące. My znaleźliśmy dla Was najlepsze szczoteczki elektryczne w marcu.

 

Ranking Maj 2021. Najlepsze szczoteczki elektryczne:

 

1. Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality 3D White

 

Wiele badań klinicznych wskazało, że szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality umożliwia skuteczniejsze mycie zębów niż zwykła szczoteczka ręczna. Szczoteczka Oral-B Vitality wykonuje ponad 7 tysięcy ruchów oscylacyjnych na minutę, tym samym pozwala skuteczniej czyścić oraz wybielać zęby. Dodatkowo szczoteczka usuwa płytkę nazębną.

 

Jednym z wytycznych stomatologów jest mycie zębów nie krócej niż przez 2 minuty. Zamontowany w szczoteczce Oral-B Vitality 3D White specjalny timer pozwala nam na spokojne mycie zębów, tak jak zalecają dentyści. Dodatkowo pozwala ona na czyszczenie i nieinwazyjne wybielanie zębów.

 

Osoby, które korzystają z tej szczoteczki elektrycznej zapewniają, że przestają odczuwać ból po myciu zębów, co jest częste wśród osób, które mają odsłonięte szyjki zębowe i przy szczotkowaniu tradycyjną szczoteczką ręczną powoduje to nieprzyjemne kucie i ból. Problemy te znikają po zmianie na szczoteczkę elektryczną Oral-B Vitality 3D White.

2. Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare ProtectiveClean 4300

 

Dzięki Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 przekonasz się na czym polega delikatne czyszczenie z czujnikiem nacisku. Dzięki tej szczoteczce elektrycznej marki Philips usuniesz nawet siedmiokrotnie więcej kamienia nazębnego niż ręczną szczoteczką do zębów.

 

Główka szczoteczki elektrycznej – W2 Optimal White usuwa powierzchniowe przebarwienia i odsłania naturalny bielszy uśmiech naszych zębów. Badania kliniczne wykazały, że gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie zapewnia efekt wybielenia już po pierwszym tygodniu użytkowania. Tym samym możesz mieć pewność, że korzystanie ze szczoteczki jest bezpieczne. Technologia soniczna jest przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron oraz lakieru. Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy i poprawia stan zdrowia naszej jamy ustnej.

3. Szczoteczka elektryczna Xiaomi Oclean X Pro

 

Marka Xiaomi oprócz między innymi smartfonów od lat koncentruje się również na opracowywaniu najlepszych produktów przeznaczonych do higieny jamy ustnej. Xiaomi tworzy coraz to nowsze i bardziej unowocześnione modele szczoteczek sonicznych. Innowacyjna szczoteczka elektryczna Oclean X Pro posiada ekran dotykowy i aplikację mobilną, która zawiera różne przydatne wskazówki oraz informacje dotyczące zdrowia jamy ustnej.

 

Co wyróżnia szczoteczkę Xiaomi Oclean X Pro od innych tego typu produktów? Szczoteczka soniczna Oclean X Pro wyposażona jest w ekran dotykowy o przekątnej 0,96 cala, który jest przydatny mimo swoich niewielkich rozmiarów. Możemy sprawdzić w nim stan szczotkowania zębów, ale również godzinę, a nawet obecną pogodę.

 

Szczoteczka elektryczna idealnie sprawdzi się również dla dzieci, ponieważ samo urządzenie waży jedynie 100 gramów. Szczoteczka nie obciąża tym samym naszych dłoni i z łatwością oraz z przyjemnością możemy szczotkować nasze zęby. Silnik szczoteczki do zębów jest najwyższej jakości i pomaga w utrzymaniu zębów w czystości.

4. Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX Black

 

Szczoteczka elektryczna Smilesonic EX cechuję się nowoczesnym designem, świetną ergonomią użytkowania i niebywałą jakością wykonania. Szczoteczka soniczna firmy Smilesonic pozwala nam nie tylko na skuteczne usuwanie płytki nazębnej, ale również na wybielanie zębów, polerowanie szkliwa oraz masaż dziąseł, który ma na celu ich wzmocnienie. Wydajny i wytrzymały napęd urządzenia jest zdolny do pracy z szybkością nawet do ponad 96 tysięcy ruchów na minutę, a co najważniejsze przez 2 miesiące bez potrzeby ładownia.

 

Szczoteczka Smilesonic EX to nie tylko idealne szczotkowanie naszych zębów, ale także wygodne rozwiązania, mające na celu zaoszczędzić nam irytacji. Urządzenie wyposażone jest w dwa automatyczne czasomierze. Pierwszy z nich odmierza dwie minuty od momentu uruchomienia szczoteczki i wyłącza ją po ich upływie. Pamiętajmy, że dentyści zalecają szczotkowanie zębów przez przynajmniej 2 minuty. Drugi czasomierz co 30 sekund informuje nas o zatrzymaniu pracy szczoteczki. Tym samym szczoteczka daje nam sygnał do rozpoczęcia mycia kolejnej z czterech partii naszego uzębienia.

 

5. Szczoteczka elektryczna SEYSSO Toothbrush

 

Szczoteczka soniczna marki SEYSSO oferuje użytkownikom najwyższą jakość czyszczenia z 48 tysiącami drgań na minutę. Szczoteczka posiada trzy tryby pracy, w których szczoteczka pracuje z inną prędkością. Dzięki temu szczoteczka SEYSSO doskonale dostosowuje się do naszych potrzeb.

 

Trzy tryby pracy szczoteczki to clean, soft oraz whitening. To my decydujemy jak chcemy myć zęby. Z pewnością nie da się przejść obojętnie koło szczoteczki elektrycznej marki SEYSSO. Dodatkowo szczoteczka soniczna SEYSSO posiada wbudowany timer, który co pół minuty sygnalizuje nam konieczność zmiany mytej części jamy ustnej. Urządzenie idealnie trzyma się w dłoni i nie wyślizguje się podczas mycia zębów.